Stil sizi anımsatan ögeleri oluşturur.

Stiliniz sizin karekterinizin bir yansımasıdır, yaşam kalitenizi belirler. Bir parfüm, bir çanta, bir takı bile sizi anımsatıyor ise stiliniz var demektir. Gömlek kravat takmaktan hoşlanmıyorsanız, sırf moda olduğu için deri pantalonları zımbalı ayakkabıları giymeniz gerekmez. Bundan dolayı giydiğinizde sizi mutlu yapan, bedeninize ve karekterinize yakışan kıyafetleri giymek sizin stilinizi ortaya çıkaracaktır. Kısaca stil, moda akımının içerisinde kendinizi bularak, modayı kendi dünyanıza çekerek sizin yönetmenizdir.

Son zamanlarda moda, eskiye oranla daha hızlı tüketilir hale geldiği ve sürekli kendini yenilediği için ona ayak uydurmak çoğu zaman zahmetli hatta masraflı olmuştur. Her ne kadar modayı yakından takip etsenizde, onun gerektirdiği en trend kıyafetleri giysenizde bu sizi stil sahibi yapmaz. Çünkü en şık, en pahalı ve marka kıyafetlerle kendini gösterecek bir olgu değildir stil sahibi olmak.


Warning: Undefined array key "cresta_whatsapp_chat_click_button_open" in /home/themangiyim/public_html/wp-content/plugins/cresta-whatsapp-chat/cresta-whatsapp-chat.php on line 385
The Man Giyim Ekibi
Gönder